Warszawa, 30-31.08.2021

Najbliższe szkolenie odbędzie się w Hotelu Novotel Warszawa Centrum, ul. Marszałkowska 94. Zgłoszenia uczestników przyjmujemy do 16.08. Koszt udziału w szkoleniu wynosi 3800 zł za osobę i obejmuje udział w wykładach, materiały do nauki własnej, egzamin oraz wyżywienie i nocleg w hotelu w trakcie szkolenia.

Prelegenci

Arto Melanko
Prezes Sisusta Kotia ry (Fińskiego Stowarzyszenia Sprzedawców Mebli) i Dyrektor Krajowy Tempur Sealy Finlandia. Pan Melanko ma ponad 30-letnie doświadczenie w sprzedaży, marketingu, eksporcie i zarządzaniem w branży meblarskiej. Pracował jako trener biznesu i konsultant, a także jako członek Rady ds. Sporów Konsumenckich i Fińskiej Federacji Handlowej.

Dr n. biol. Piotr Walerjan
Neurofizjolog. Od ponad 30 lat zajmuje się analizą EEG, szczególnie w przypadkach padaczki. Obecnie dystrybuuje zaawansowane technologicznie aparaty EEG wysokiej rozdzielczości. Zainteresowany tematyką snu, od 2012 roku fundator i prezes Narodowej Fundacji Snu, której celem jest popularyzacja wiedzy o śnie.


Dr inż. Łukasz Matwiej
Pracownik badawczo-dydaktyczny Katedry Meblarstwa Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Specjalista ds. badań i rozwoju w fabryce mebli tapicerowanych Sun Garden Sp. z o.o. Autor wielu publikacji, m.in.: Jak zaprojektować wygodny materac? (2009), Sen a jakość materacy meblowych (2008), Antropometryczne wymiarowanie mebli z funkcją snu (2007).

Dr n. med. Wojciech Jernajczyk
Specjalista psychiatra, specjalista zaburzeń snu. Profesor Wydziału Medycznego Uniwersytetu Kalifornijskiego w San Diego (1993 r.) z zakresu medycyny snu. Wykładał na wydziale medycznym Uniwersytetu w Regensburgu (2000 r.). Zorganizował – jedną z pierwszych w Polsce – Poradnie Zaburzeń Snu przy Instytucie Psychiatrii i Neurologii. Obszary działalności klinicznej: zaburzenia psychiczne, medycyna snu (szczególnie bezsenność, zaburzenia snu w wieku podeszłym, zaburzenia rytmu okołodobowego, hipersomnie).

Ernest Wiśniewski
Fizjoterapeuta z 20 letnim doświadczeniem. Ukończył warszawską AWF na kierunku fizjoterapia, studia menadżerskie MBA na Akademii L. Koźmińskiego oraz studia doktoranckie. Obecnie jest w trakcie przygotowań do obrony pracy doktorskiej „Zastosowanie aplikacji informatycznych w kwalifikacji do fizjoprofilaktyki i leczenia na przykładzie przewlekłego bólu kręgosłupa lędźwiowego”.

Partnerzy projektu


 
Ludzie wierzą, że aby osiągnąć sukces trzeba wstawać wcześnie.
Otóż nie - trzeba wstawać w dobrym humorze.
[Marcel Achard]